Terug

  • Nr. 1 in electronica bevestiging
  • Persoonlijk advies
  • Altijd gratis verzending

Spraakcomputer aan tafelblad met RAM

  • 20 / 11 / 2015 0
Spraakcomputer aan tafelblad met RAM

Flexibele montage van Zingui spraakcomputer dankzij combinatie RAM Mount en Manfrotto klem.

Klant vraagt:
Voor een Zingui spraakcomputer zijn wij op zoek naar een geschikte steun. De spraakcomputer dient bevestigd te kunnen worden op verschillende tafelbladen.

We beschikken hiervoor al over een manfrotto klem en de spraakcomputer een een VESA plaat met kogel. Maar de verdere huidige steun voldoet niet.


Emounting adviseert:

We kunnen op de Manfrotto tafelklem een RAM kogel monteren dankzij de schroefdraad: https://www.emounting.nl/brands/manfrotto/.

Vandaar uit is een opbouw mogelijk met klemhouders: https://www.emounting.nl/bouw-zelf-je-ram-set/verbindingen/


Om voldoende flexibiliteit en hoogte te krijgen voor verschillende situaties koos de klant voor een lange klemhouder RAM-B-201U-C met een dubbele kogelkoppeling RAM-B-230U en een dubbele klemhouder met 180 graden draaipunt RAP-B-200-2U. Zo heeft de mount maar liefst vier kogel verbindingen en vier fixeerpunten!

 


U ziet RAM Mount bevestigt alles! Heeft uzelf een ingewikkelde bevestiging nodig? Laat het ons weten.


Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box